adres-firmy.pl

Jak usunąć blizny po cesarskim cięciu?

image

Jak usunąć bliznę po cesarskim cięciu? – Cicalux

Zastanawiasz się jak usunąć bliznę, blizny po cesarskim cięciu? Te pytanie słyszą coraz częściej lekarze na całym świecie. Oto rozmowa z Hannah Poulton, Mamą po cesarskim cięciu, która jest brytyjską terapeutką blizn i fizjoterapeutą z 20-letnim stażem. W tej rozmowie otrzymacie wskazówki, które pomogą Wam usunąć bliznę po cesarskim cięciu.

„Cesarskie cięcie miałam w 2018 roku. Moja blizna stała się bardzo wypukła, swędząca i niekomfortowa. Próbowałam kilku rzeczy, aby poprawić moją bliznę, ale nic nie działało. Po 3 latach przetestowałam CicaLux i jestem zdumiona! 69 USD za 60 dni leczenia. Niesamowite wyniki, które w 100% popieram.” 

Jak usunąć bliznę po cesarskim cięciu

Istnieje wiele możliwości – zarówno nieinwazyjnych jak i inwazyjnych, które mogą pomóc w leczeniu starej blizny. Pamiętaj, aby najpierw porozmawiać z lekarzem o historii blizny i swoich obawach. Proces tworzenia blizny może zając do 2 lat, zanim blizna osiągnie dojrzałość, a nawet po tym czasie blizna może nadal się zmienić, ponieważ zmienia się twoje ciało. Wczesne leczenie i zaopiekowanie się blizną (po 6 tygodniach) przyniesie znacznie lepsze wyniki, ale nie oznacza to, że starsze blizny (mające więcej niż 2) nie mogą zostać wyleczone. Oczywiście proces leczenia starszych blizn zwykle trwa dłużej, ale leczyłam panie z bliznami po cesarskim cięciu, które mają 10 lat i widzieliśmy świetne rezultaty! 

Jak zlikwidować bliznę blizny po cesarskim cięciu? Poznaj Cicalux.

Kompresja – Gruby, miękki i wygodny arkusz silikonowy CicaLux w połączeniu z taśmą CicaLux został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą wydajność kompresji. Kompresjoterapia pomaga spłaszczyć i zapobiec pogrubieniu tkanki bliznowatej.

Nawilżenie – Arkusz silikonowy Cicalux pomaga zapobiegać przezskórnej utracie wody. Proces okluzji oraz naturalne nawodnienie są korzystne dla procesu gojenia. Wykazano również, że arkusze silikonowe rozwiązują problem świądu skóry (swędzenie) i zmiany pigmentacji.

Przepuszczenie powietrza – W 100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux i bawełniana taśma CicaLux pozwalają skórze oddychać – pomagając zmniejszyć występowanie maceracji skóry z nadmiaru wilgoci. Taśma CicaLux zapewnia przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo, ponieważ jest jednorazowego użytku i powinna być wymieniana codziennie.

Wielokrotność użytku – Arkusz silikonowy CicaLux jest wielokrotnego użytku i trwały. Jego niekleista struktura pozwala na łatwą użycie i szybkie czyszczenie wodą z mydłem. Ręcznie wykonany, naturalny kamień CicaLux jest również bardzo trwały i wielokrotnego użytku.

Nigdy nie jest za późno, aby usunąć bliznę po cesarskim cięciu

Wypróbowałam produkt CicaLux na mojej bliznie po cesarskim cięciu, która miała ponad 3 lata. Muszę powiedzieć, że to było fantastyczne. Widać było różnice w zaczerwienieniu i w wypukłości mojej blizny. To było to co mi naprawdę pomogło. Na bliźnie, która miała ponad 3 lata, wydaje się, że jest to niesamowita poprawa w tak krótkim czasie.

CicaLux to leczenie blizny, które łączy 3 terapie w jednym innowacyjnym urządzeniu. W zestawie jest arkusz silikonowy, który zapewnia nawilżenie i naprężenie skóry dzięki taśmie. To umożliwia, aby blizna goiła się i oddychała, a jednocześnie poprawiał się koloryt skóry oraz blizna spłaszczała się. Użyłam kamienia do przeprowadzania terapii ciepłem. Terapia ciepłem zwiększa przepływ krwi i pozwala na zwiększenie krążenia w masowanej okolicy, co oczywiście sprzyja gojeniu. Terapia cieplna może również naturalnie złagodzić ból, jeśli blizna nadal boli.

Jak usunąć bliznę blizny po cesarskim cięciu? – Dowiedz się więcej.